Ar personalo paieškos ir atrankos sėkmę matuojame tik įdarbintu kandidatu?

Ar personalo paieškos ir atrankos sėkmę matuojame tik įdarbintu kandidatu? Pasak Rugilės Radzinauskienės, „CVO Recruitment“ personalo atrankų partnerės, ne visada naujo darbuotojo paieška ir atranka gali baigtis taip trokštamu įdarbinimu. 

Dirbdama su kliente, stambia žemės ūkio srities įmonių grupe, Rugilė prisimena atvejį, kai po išbandytų įvairiausių paieškos strategijų – atranka baigėsi be įdarbinimo. Tam įtakos turėjo ne tik išskirtinė ieškoma pozicija, kada ant rankos pirštų buvo galima suskaičiuoti specialistus, bet ir bendra darbo rinkos situacija.

Rugilė dalinasi: „Vykdant personalo paiešką ir atranką siekis bendradarbiaujant su klientu visada išlieka toks pat – geriausio sprendimo, atsižvelgiant į esamą situaciją radimas. Net jei ir nebuvo įdarbintas kandidatas, Klientui buvo atlikta išsami darbo rinkos analizė, teiktos konsultacijos, specifinės pozicijos (Inovacijų vadovo) ištyrimas žemės ūkio srityje bei naujų kontaktų užmezgimas tikslinėje auditorijoje, kurioje įmonė atrado kitą kandidatą į komandą. Džiaugiuosi, kad su šiuo Klientu ir toliau dirbame bei sprendžiame personalo atrankos klausimus.“ 

Pagrindiniai „CVO Recruitment“ komandos vadovės Rugilės principai, kuriais vadovaujasi:
Klientui būkite lygiaverčiu partneriu, kuris analizuoja, kviečia į diskusiją, drąsiai įvardina iššūkius ir padeda juos spręsti;
Kurkite pasitikėjimą ir juo grįskite bendradarbiavimo santykius. Tik taip kartu su Klientu išsigryninsite poreikį ir priimsite tinkamus sprendimus.

#sharing #clients #stories #cvo #recruitment 

to top